Mirësevini në këtë uebfaqe!

Paketimi i qelqit të Kozmetikës së personalizuar Ekspert i Prodhimit

SINCE 2009 SHANGHAI ROWELL specializohen në paketën e qelqit të kozmetikës.

Rowell specializuar në pako për produkte të ndryshme kozmetike dhe mision për t'i shërbyer klientëve të thjeshtësojnë punën dhe t'i ndihmojnë ata që të nisin tregun me dizajn dhe pako të reja.

Arritje të reja

Produktet e preferuara

Lajmet e fundit

 • Ekspozita Ndërkombëtare e Bukurive Ndërkombëtare 2019

  Koha e Ekspozitës Emri i Ekspozitës Vendi i Ekspozitës Numri i Sesioneve 2019/03 / 14-18 Cosmoprof Bologna Bologna Sesioni i Pesëdhjetë dhe i dytë 2019/04 / 15-17 Bota e bukurisë Lindja e Mesme Dubai Sesioni Njëzet e katërt 2019/06 / 18-21 ROSUPAK Moskë Sesioni Njëzet Fije 2019/09 / 18-20 ...

 • Bashkëpunim i lumtur në Inter Charm Korea

  Shfaqet dizajni unik dhe materiali i ri në pako, tërhoqi shumë vizitorë të ndalur dhe hetime që tregojnë shembullin. Krijuar tashmë bashkëpunimin fillestar me klientët e mundshëm, Duhet të jetë e suksesshme për të marrë pjesë në Kore duke treguar. Shpresoj se gjithnjë e më shumë paketa e re e projektimit do të shfaqet në vitin 2020 vit.

ROWELL A e bën këtë

 • We provide a complete door to door service via International express (DHL/UPS/TNT/Fedex), air or sea transportation. We provide a complete door to door service via International express (DHL/UPS/TNT/Fedex), air or sea transportation.

  Dorëzimi i derës në derë

  Ne ofrojmë një shërbim të plotë derë më derë përmes International Express (DHL / UPS / TNT / Fedex), transportit ajror ose detar.

 • All ROWELL products with one year warranty, just contact us for any quality problem. All ROWELL products with one year warranty, just contact us for any quality problem.

  Garanci 1 vjeçare

  Të gjitha produktet ROWELL me një garanci një vjeçare, thjesht na kontaktoni për çdo problem të cilësisë.

 • Arofessional QC team 24-hour online during mass production, all products qualified before delivery. Arofessional QC team 24-hour online during mass production, all products qualified before delivery.

  Inspektimi 24-orësh i QC

  Ekipi Arofessional QC 24-orësh në internet gjatë prodhimit në masë, të gjitha produktet e kualifikuar para dorëzimit.