Добредојдовте на оваа веб-страница!

Прилагодено пакување за козметика за стакло Експерт за производство

Од 2009 година Шангаи Роуел се специјализираат во козметички стакло пакет.

Роул се специјализира во пакет за разни производи за козметика и мисија да им служи на клиентите да ја поедностави работата и да им помогне во започнувањето на пазарот со најразличен дизајн и нов пакет.

Нови пристигнувања

Избрани производи

 • 10ml fancy design nail polish bottle luxury glass bottle

  10 ml фенси дизајн ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 10ml фенси дизајн шише за лак за нокти луксузно стакло ...

 • 20ml empty nail polish bottles shiny black UV GEL polish glass bottle

  20мл празна нокти p ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 20мл празни шишиња за лакови за нокти, сјајна црна УВ ...

 • 8ml 10ml star shape nail polish glass bottles packaging wholesale

  8ml 10ml starвезда ...

  Спецификација на производ Наслов на ставка 10ml пакување стаклени шишиња за лакови за нокти во форма ...

 • 8ml cylinder nail polish bottles with cap brush

  8млиндричен нокти ...

  Спецификација на производ Наслов на артикалот 8мл шишиња за лак за лак за нокти со капаче четка ...

 • 15ml triangle shape nail polish bottles glass material

  Триаголник од 15мл ...

  Спецификација на производ Наслов на артикал 15мл стаклени шишиња во форма на триаголник ...

 • 0.5oz matte black glass bottle nail polish bottle with cap and brush

  0,5oz мат црна ...

  Спецификација на производ Назив на производот

 • 20ml frosted nail polish glass bottle

  20 мл замрзнати нокти ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 20мл ладно стаклено шише за лакови за стакло Ставка ...

 • 12ML flat square black coated nail polish bottles glass

  12ML рамен квадрат ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 12ML рамно квадратно црно обложено шише за лакови ...

 • 7.5ml empty glass bottle for nail polish oil

  7,5 мл празно стакло ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 7.5ml празно стаклено шише за лак за нокти Ite ...

 • 0.3oz UV gel polish nail glass bottle

  0.3oz УВ гел поли ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 0.3oz UV-лак за нокти со лак за лак за стаклени производи Ставка бр ...

 • 10ML square glass bottle for nail polish oil

  10ML квадратно стакло ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 10ML квадратно стакло шише за лак за масло од лак ...

 • 10ML cone shape UV coated gel polish glass bottle packaging

  10ML конус форма U ...

  Спецификација на производ Наслов на производот 10ML конус во форма UV обложена со лак за стакло ...

Последни вести

 • Странска меѓународна изложба за убавина 2019 година

  Изложба Време на изложба Изложба Место на изложба Број на сесии 2019/03 / 14-18 Космопроф Болоња Болоња Педесет и втора сесија 2019/04 / 15-17 Светот за убавина Среден исток Дубаи Дваесет и четврта сесија 2019/06 / 18-21 РОСУПАК Москва Москва Дваесетседната сесија 2019/09 / 18-20 ...

 • Среќна соработка во Интер Шарм Кореја

  Покажа уникатен дизајн и нов материјал на пакетот, привлече голем број посетители застанување и испитување што покажува примерок. Веќе воспоставената почетна соработка со потенцијални клиенти, Треба да се успее да присуствува на покажување на Кореја. Се надевам дека се повеќе и повеќе нови пакети за дизајн ќе бидат прикажани во 2020 година година.

ROWELL го прави ова

 • We provide a complete door to door service via International express (DHL/UPS/TNT/Fedex), air or sea transportation. We provide a complete door to door service via International express (DHL/UPS/TNT/Fedex), air or sea transportation.

  Испорака од врата до врата

  Ние нудиме целосна услуга од врата до врата преку Интернационален експрес (DHL / UPS / TNT / Fedex), воздушен или поморски транспорт.

 • All ROWELL products with one year warranty, just contact us for any quality problem. All ROWELL products with one year warranty, just contact us for any quality problem.

  1 година гаранција

  Сите производи на ROWELL со една година гаранција, контактирајте не за секој проблем со квалитетот.

 • Arofessional QC team 24-hour online during mass production, all products qualified before delivery. Arofessional QC team 24-hour online during mass production, all products qualified before delivery.

  24-часовен квалитет на инспекција

  Арофесионален КК тим 24-часовно преку Интернет за време на масовно производство, сите производи квалификувани пред породувањето.